NaCzechowie drukiem

NaCzechowie archiwalna

Na Facebooku

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Winda - urządzenie, o którym myślimy tyle razy dziennie, ilekroć wchodzimy po schodach z ciężarami zakupów, z dzieckiem na ręku, z wózkiem lub rowerkiem lub gdy mamy remont. Myślimy o niej gdy dopadł nas ból, gdy ulegliśmy złamaniu lub innej kontuzji lub gdy po prostu jesteśmy w podeszłym wieku i kręgosłup, nogi, ręce nie są już tak sprawne jak kiedyś. Nie można też nie pomyśleć o sąsiadce, czy sąsiedzie gdy im coś dolega lub w sposób trwały są oni, czy my, niepełnosprawni. Prędzej czy później coś się może komuś wydarzyć, nie wspominając już o tym, że dopadnie każdego z nas tzw. platynowy wiek, a wraz z nim uciążliwości z tym związane.
No i dlatego to marzenie – winda.

 

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Tegoroczny budżet obywatelski zawiera 3 duże i 11 małych projektów zgłoszonych do realizacji na obszarze Czechowa. Te przedstawiamy poniżej wraz z opisem przygotowanym przez autorów. Pośrednio dotyczą nas także wnioski o charakterze międzydzielnicowym i ogólnomiejskim, których listę znajdziecie dalej. Szczegóły i głosowanie na stronie https://obywatelski.lublin.eu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Prawie 2000 osób złożyło uwagi po poprzednim wyłożeniu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta. Po drugim wyłożeniu zaszły pewne zmiany, jednak dla wielu niesatysfakcjonujące. Ale mieć odmienne od zapisanych w tym dokumencie zdanie to nie również wystarczające. Aby prezydent i planiści mogli je wziąć pod uwagę, należy je jeszcze wyartykułować za pomocą specjalnego formularza. Ponownie internet (i nie tylko) przychodzi z pomocą.

Reklama

Kalendarz czechowski

Grudzień 2018
N P W Ś C Pt S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Wyszukaj na stronie