NaCzechowie drukiem

NaCzechowie archiwalna

Na Facebooku

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Tegoroczny budżet obywatelski zawiera 3 duże i 11 małych projektów zgłoszonych do realizacji na obszarze Czechowa. Te przedstawiamy poniżej wraz z opisem przygotowanym przez autorów. Pośrednio dotyczą nas także wnioski o charakterze międzydzielnicowym i ogólnomiejskim, których listę znajdziecie dalej. Szczegóły i głosowanie na stronie https://obywatelski.lublin.eu

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Prawie 2000 osób złożyło uwagi po poprzednim wyłożeniu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta. Po drugim wyłożeniu zaszły pewne zmiany, jednak dla wielu niesatysfakcjonujące. Ale mieć odmienne od zapisanych w tym dokumencie zdanie to nie również wystarczające. Aby prezydent i planiści mogli je wziąć pod uwagę, należy je jeszcze wyartykułować za pomocą specjalnego formularza. Ponownie internet (i nie tylko) przychodzi z pomocą.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Prowadzący spotkanie poświęcone zmianom w projekcie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla Czechowa, Starego Miasta, Śródmieścia i Wieniawy, Piotr Choroś i Paweł Prokop zapowiedzieli, że potrwa ono tyle, ile będzie potrzeba, aby każdy chętny mógł się zwięźle wypowiedzieć. Tak też i było. Nikt jednak chyba wtedy nie przypuszczał, że dyskusja z czwartkowej, zamieni się w czwartkowo-piatkową. Było "gorąco" jak nieraz w sejmie i spotkanie zahaczyło o kolejną dobę.

Kalendarz czechowski

Październik 2018
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Wyszukaj na stronie