NaCzechowie drukiem

NaCzechowie archiwalna

Na Facebooku

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

 

Wybory samorządowe za nami. Różne zupełnie pozawyborcze okoliczności doskwierające, a czasem bolesne, sprawiły, że był to dla mnie czas szczególnie trudny. Sprawiły one, że ten krótki tekst kończę nie od razu po finale wyborczego turnieju. Turnieju, który przerodził się w starcie dwu najsilniejszych drużyn, których rywalizacja skupiła uwagę 90% publiki, a zgiełk temu towarzyszący zagłuszył silniejsze od mojego głosy i przykrył zasadzki, w które wpadli lepiej uzbrojeni. Tym bardziej dziękuję wszystkim tym, którzy mimo wszystko, wypatrzyli mój proporzec i udzielili mi wsparcia dając swój głos. Dziękuję tym, którzy poświęcili swój czas i energię, by mi pomóc go wznieść na ile nam się uda.

 

Dziękuję też tym, którzy zaprosili mnie do kompanii, której leżało na sercach odróżnienie Narodu od stada, obywatelskiego społeczeństwa od społeczności otępiałych konsumentów i wspólnie, w ramach Komitetu Kukiz-Wolność-Lubelscy Patrioci, usiłowali dokazać tego konieczności. Jednych i drugich zapewniam, że ręki od pługa w wyraźnie koniecznej pracy głęboko u podstaw nie odejmę i dołażę starań, aby przekonywać do niej jeszcze nieprzekonanych, licząc na to, że nikogo z nas w niej nie ubędzie. I tak nam dopomóż Bóg.

 

 

Jeszcze raz dziękuję za kreski w moim kwadraciku na wyborczej karcie. Wszystkim Czytelnikom życzę, aby członkowie samorządu, których wybrali lub wybrać pozwolili, potrafili przezwyciężać atmosferę podziałów i służyć dla dobra mieszkańców.

 

Andrzej Wróbel

twórca i redaktor NaCzechowie.info

 

 

 

 

Wyszukaj na stronie